Základní škola a Mateřská škola Rokytnice nad Rokytnou

ORGANIZACE A ZABEZPEČENÍ ŠKOLY

Budova školy se otevírá v 7.00 h. V nutných případech po dohodě s řed. školy mohou děti přicházet do školy v 6. 30 - 6. 35 h.

Odchod dětí ze školní družiny se řídí domluvou rodiče s pí. vychovatelkou. Při osobním vyzvednutí dítěte žádáme rodiče o přesné dodržování dohodnutého času, aby nebyla narušována činnost školní družiny. /Podrobné informace - vychovatelka ŠD./

V případě mimořádných konzultací žádáme rodiče, aby si schůzku s vyučujícím domluvili písemně nebo telefonicky na dobu mimo vyučování /tj. mimo dobu od 7.00 do 13. 00 h/.

Školní telefon. 774 493 633 - k dispozici od 7. 00 do 15. 30 h. /volat o přestávkách./

Žádáme rodiče, aby z bezpečnostních a hygienických důvodů a také pro zlepšení sebeobslužnosti dětí nevstupovali do šatny.

Vloženo: 12. 09. 2017

O škole | Základní škola | Zájmová činnost | Školní jídelna | Mateřská škola